Невероятен погром за ПСЖ над Барса (видео)

Пари Сен Жермен разгроми Барселона с 4:0 в Париж в първа осминафинална среща от Шампионска лига. В 18-ата минута Анхел ди Мария опъна мрежата зад Тер Стеген с блестящ удар от фаул.

В 27-ата минута се стигна до отлична контраатака на каталунците, като топката стигна до Гомеш, който бе сам срещу Трап по диагонал, но ударът на португалеца бе спасен.

В 40-ата минута Юлиан Дракслер получи топката в наказателното поле на гостите и с диагонален шут направи резултата 2:0. След почивката домакините продължиха да доминират и в 55-ата минута Ди Мария с великолепен изстрел с вътрешен фалц извън наказателното поле вкара още един гол за ПСЖ, правейки резултата класически.

В 72-ата минута Кавани получи пас от Муние в наказателното поле и с мощен шут направи резултата 4:0. В 83-ата минута Барселона пропуска да отбележи почетно попадение, след като Умтити засече с глава, но удара му попадна в гредата.