Равенства тази вечер в група В на ШЛ

Лидерът в група В на Шампионската лига Наполи не успя да победи у дома Динамо Киев и да си гарантира класиране на осминафиналите. Двата тима завършиха наравно - 0:0 и оставиха интригата в тази група.

Италианският тим остана с 8 точки, колкото има и вторият Бенфика. Трети е Бешикташ със 7 точки и така трите състава имат шанс за продължаване напред в турнира. За Динамо Киев пък това бе едва втора точка в групата, а украинците остават на последното място във временното класиране.

Домакините от Наполи пропуснаха редица възможности, но така и не успяха да преодолеят вратаря на Динамо Артур Рудко.

Бешикташ и Бенфика завършиха при резултат - 3:3. Гуедес откри резултата в 10-ата минута, а Семедо покачи на 2:0 в 25-ата минута. Фейса направи резултата класически в 34-ата минута. След почивката паднаха нови три попадения, но във вратата на гостите.  Тосун върна интригата в 58-ата минута, а Куарешма сведе нещата до минимум в 83-ата минута. Абубакар донесе точката на своя тим в 89-ата минута, оформяйки крайния резултат.