Сабалета: Стиклът на Гуардиола се състои във вярата

Защитникът на Манчестър Сити Пабло Сабалета сподели своите впечатления от победата над Барселона с 3:1 в мач от четвъртия кръг на груповата фаза на Шампионска лига.

"Ние наистина отлично започнахме този сезон, удържайки победи във всички мачове от Висша лига и Шампионска лига. След това се случиха някои трудности. Може би хората говорят за криза или за някакви съмнения в стила на нашата игра, но в последните мачове успяхме да отговорим със своите резултати. Очевидно е, че треньорският стил на Гуардиола се състои във вярата: вяра в усърдната работа и в това, което правим - това е най-добрият път. Целият отбор игра много цялостно срещу Барселона. Съперникът имаше определено преимущество през първото полувреме, но нашият гол ни даде увереност. В крайна сметка постигнахме победа и сега трябва да се движим напред", заяви Сабалета.