Байерн громи, Атлетико с трудна победа над Ростов

Байерн Мюнхен разгроми ПСВ Айндховен с 4:1 в среща от група "D на Шампионската лига. 13-ата минута се оказа фатална за гостите. След едно изпълнение на корнера Робен подаде към намиращия се сам на близката греда Мюлер, чийто първи удар бе спасен от стража, но при добавката бе точен - 1:0.

Играчите на Карло Анчелоти нанесоха своя удар в 21-ата минута. Алаба асистира на Джошуа Кимих на далечната греда, а младокът с глава бе точен за 2:0. Преди почивката "филипсите" върнаха един гол чрез Лусиано Нарзинг, а малко след паузата Левандовски пропиля чисто голове положение.

Преди изтичането на час игра Левандовски успокои страстите с трети гол за мюнхенци. В 84-ата минута и Ариен Робен също записа името си сред голмайсторите, засичайки с глава центриране на Тиаго Алкантара.

В другата среща от тази група - Атлетико Мадрид се наложи с минималното 1:0 като гост на Ростов. Единственият гол в този мач бе дело на Ферейра Караско в 62-ата минута.