Интер отново се дъни в ЛЕ, Саутхемптън спечели само точка в Израел

Интер Милано допусна поражение с 1:3 на "Дженерали Арена“ срещу Спарта Прага в среща от Група "К" на Лига Европа. Чехите стартираха отлично мача и поведоха още в 7-ата чрез Вацлав Кадлец.

Отново той се разписа за 2:0, след като бе изведен сам след едно изпълнение на фаул, а защитниците на Интер не противодействаха и Кадлец отбеляза за втори път.

След почивката Интер върна един гол чрез Паласио в 71-ата минута. Четири по-късно Ранокиа от Интер беше изгонен след втори жълт картон и веднага след това Спарта вкара и трети гол, след като Холек се разписа с глава за крайното 3:1.

Другият мач от групата - Апоел Беер Шева и Саутхемптън не успяха да се победят, завършвайки наравно - 0:0. Двубоят бе равностоен и двуостър, но двата тима така и не успяха да си отбележат попадение.