Виляреал с обрат срещу Цюрих, Фиорентина и ПАОК не си отбелязаха гол

Виляреал се наложи с 2:1 при домакинството си на Цюрих в среща от груповата фаза на Лига Европа. Гостите поведоха с "гол от съблекалнята". След само две минути игра Армандо Садику бе точен и смълча трибуните на "Ел Мадригал". В 28-ата минута Александре Пато успя да изравни резултата, а малко преди почивката Джонатан също бе точен и така "Жълтата подводница" обърна резултата. След почивката положения имаше и пред двете врати, но до нов гол така и не се стигна.

В друга интересна среща ПАОК и Фиорентина не успяха да се победят, завършвайки наравно - 0:0. И двата отбора създадоха положения, но зрителите на "Тумба" си тръгнаха от стадиона, без да видят гол. Иначе много деен за домакините бе бившият играч на Левски Гари Родригес, който също на няколко пъти пробва рефлексите на вратаря на гостите, но без късмет.