Нова издънка за Ливърпул (видео)

Ливърпул не успя да победи Сион, като двата тима завършиха наравно - 1:1 в среща от груповата фаза на Лига Европа. Срещата започна отлично за "червените", които откриха резултата в 4-ата минута. Адам Лалана получи пас на празна врата от Дивок Ориги и с удар с десния крак матира Ванис за 1:0. В зародиша на тази атака обаче останаха съмнения дали самият Лалана не е в засада.

Последваха няколко пропуска пред вратата на гостите, с което мърсисайдци пропуснаха да убият интригата. Не само, че това не се случи, но и в 18-ата минута гостите стигнаха до равенство. Грешка на мърсисайдци изведе Ебенезър Асифуа сам срещу Миньоле, като и вратарят на англичаните не се намеси достатъчно добре, което улесни играчът на Сион да се разпише = 1:1.

До края последваха положения и пред двете врати, а след последния съдийски сигнал феновете на домакините изпратиха с бурни освирквания играчите и мениджъра Брендън Роджърс.