Балотели даде аванс на Ливърпул преди реванша с Бешикташ

Ливърпул записа минимален успех с 1:0 при домакинството си на Бешикташ в първа среща от 1/16-финалите в Лига Европа. Двата тима изиграха един изключително интересен мач и предложиха доста емоции на зрителите на "Анфийлд". Гостите се браниха през по-голямата част от този двубой, но през първата част имаха добри положения за гол, но Миньоле на няколко пъти спаси отбора си.

Повечето положения в двубоя като цяло бяха за мърсисайдци, които стигнаха до така желания гол-аванс чак пет минути преди края на двубоя. Попадението реализира резервата Марио Балотели, като интересно впечатление направи, че играчът от Италия сам реши да се нагърби с изпълнението на наказателния удар, измествайки част от съотборниците си. В крайна сметка Супер Марио запази спокойствие е бе точен, носейки победата на "червените".