Равенства между Мьонхенгладбах - Виляреал и Партизан - Тотнъм

Отборите на Борусия Мьонхенгладбах и Виляреал не успяха да се победят, завършвайки наравно - 1:1 в среща от груповата фаза на турнира Лига Европа. Домакините откриха резултата след 20 минути игра, когато точен бе Патрик Херман, но след почивката "Жълтата подводница" изплува до точката с гол на Уче в 68-ата минута. Така двата тима поделиха по точка.

С равенство завърши и срещата между отборите на Партизан и Тотнъм. Англичаните бяха много близо до гола след само 120 секунди игра, но удар на Хари Кейн срещна напречната греда. До края на първата част последваха положения и пред двете врати, а след почивката домакините бяха по-близо до откриването на резултата, но в крайна сметка резултатът се запази.