Лудогорец пак се справи с ПСВ

Лудогорец се наложи над ПСВ Айндховен с 2:0 в мач от груповата фаза на Лига Европа, който се игра на националния стадион "Васил Левски". Благодарение на тази победа шампионът на България официално спечели първото място в своята група. В същото време Черноморец Одеса победи с 2:1 Динамо Загреб и ще спори с ПСВ за второто място в групата.

В 38-ата минута Златински пусна към Безяк, който стреля, а защитник на гостите засече кълбото, което влезе в мрежата, но попадението бе писано на сметката на нападателя на Лудогорец - 1:0.
В 55-ата минута Брума фаулира Безяк и си изкара заслужен втори жълт картон. В 79-ата минута хубава комбинация между Марселиньо и Кайсара завърши с пас към Безяк, който прати кълбото във вратата на ПСВ, оформяйки крайното 2:0.

Снимка: Официален сайт на Лудогорец