Лацио с труден успех в ЛЕ

Лацио спечели с 2:1 домакинството си на Аполон Лимасол в среща от груповата фаза на Лига Европа. Серджо Флокари реализира и двата гола за успеха на "рмиските орли". Той откри резултата в 17-ата минута, а 20 минути по-късно увеличи преднината на домакините.

В 39-ата минута Фотис Папулис върна интригата в срещата, намалявайки на 2:1. През второто полувреме Аполон не успя да стигне до ново попадение и в крайна сметка Лацио се поздрави с трите точки.

Тимът от Италия вече събра 8 точки и се установи на второ място в класирането на Група J, като изостава с 2 пункта от лидера Трабзонспор. Турският клуб спечели с 2:0 визитата си на Легия във Варшава и продължи да бъде водач. Аполон е на 3-а позиция с 4 пункта.