Лаудруп: Заслужавахме победата

Мениджърът на Суонзи Михаел Лаудруп изрази съжалението си относно това, че неговият отбор не успя да удържи победа при гостуването си на Кубан в среща от четвъртия кръг на груповата фаза на Шампионска лига. Както е известно, двата тима завършиха при резултат 1:1, което засега оставя "лебедите" на второ място в групата с актив от осем точки.

"Разбира се, разочаровани сме, че отново пропускаме гол в края на мача. Но двата двубоя с Кубан се получиха съвършено различни. Радвам се от играта на отбора през първото полувреме, особено що се отнася до индивидуалните ни действия. Тогава създадохме много опасни положения, играта бе открита и успяхме да вкараме. След почивката разчитахме на контраатаки. Не биваше да допускаме гол, беше важно да вкараме още едно попадение, но не успяхме в намеренията си. Заслужавахме победата и ми е жал за момчетата. Не ни достигна късмет. Не се отпуснахме в края, просто това е европейски футбол. В Кубан има добри футболисти, които отлично играят на контраатака. Сега мислим за следващата си среща. Ако победим Валенсия и ще излезем от групата", заяви Лаудруп.