Суонзи със загуба, но влиза в групите на Лига Европа (видео)

Петролул Плоещ успя да победи Суонзи с 2:1 на своя стадион "Илие Оана", но въпреки това тимът от Румъния отпадна от плейофите за сметка на "Лебедите", които ще играят в груповата фаза на Лига Европа. Отборът на Михаел Лаудруп елиминира тимът от северната ни съседка с общ резултат от двата мача 6:3.

Резултатът в мача откри Нджонго Присо с попадение в 73-ата минута. Бившият играч на ЦСКА бе изведен от Сития сам срещу Герхард Тремел и със силен удар матира германския вратар. В 75-ата минута Роланд Лама изравни, след като бе намерен в наказателното поле от Ранхел и той отклони топката към далечния ъгъл. Домаките стигнаха до успеха с гол на Юнес в 83-ата минута, а три минути след това Лиън Бритън получи втори жълт и червен картон и остави гостите с 10 души на терена.