ПСВ с впечатляваща победа над Наполи, но отпада от ЛЕ (видео)

ПСВ Айндховен победи Наполи с 3:1 като гост в мач от Лига Европа. Въпреки впечатляващата победа холандците отпадат от напреварата. Българският национал Станислав Манолев започна като титуляр срещата за холандския тим и бе на терена през всичките 90 минути.

В 18-ата минута Донадел намери Единсон Квани, който стреля и бе точен - 1:0. До почивката обаче гостите успяха да обърнат нещата в своя полза. В 30-ата минута Матавж възстанови равенството, а освен това - в 41-ата минута добави нов гол за 2:1. В 60-ата минута Депай намери Матавц, който бе точен за 3:1, с което оформи своя хеттрик в мача.

Първи в групата остана Днепър, който по същото време надигра АИК Стокхолм с 4:0 и събра актив от 15 точки. Втори завърши Наполи с 9 пункта, а ПСВ остава на трета позиция със 7 точки.