Ливърпул и Йънг Бойс оставиха всичко най-интересно за края (видео)

Ливърпул и Йънг Бойс не успяха да се победят, завършвайки наравно - 2:2 в среща от груповата фаза на Лига Европа. Двата тима остават с равен брой точки и равен шанс за клсиране напред. "Мърсисайдци" могат повече да съжаляват за изпуснатата победа, тъй като на два пъти повеждаха в резултата, но две минути преди края допуснаха за втори път да им бъде отбелязан гол.

Ливърпул поведе с гол на Шелви, който бе точен в 33-ата минута. В 51-ата минута Бобадия прати топката в мрежата на домакините със страхотен удар по диагонала и изравни резултата - 1:1. В 71-ата минута Коул получи добро извеждащо подаване и той отбеляза втория гол за Ливърпул. В 88-ата минута Зверотич изравни с прострелен удар и оформи крайното 2:2.