Удинезе зашлеви Ливърпул на Анфийлд (видео)

Ливърпул допусна загуба у дома от отбора на Удинезе в среща от груповата фаза на Лига Европа. Тимът от Италия превзе "Анфийлд" след успех с 3:2 и по този начин добави три точки към актива си. Домакинте откриха резултата в 23-ата минута, когато Шелви нахлу в наказателното поле и засече центриране на Стюърт Даунинг.

След почивката гостите наказаха на три пъти своя противник и обърнаха резултата до 1:3. Звездата на тима Ди Натале се разписа след красива атака на гостите в 46-ата минута, а в 70-ата минута Коатес си отбеляза автогол и даде аванс на Удинезе. Само две минути тимът от Италия вкара нов гол чрез Паскуале, а в 75-ата минута Суарес намали след страхотно изпълнение на пряк свободен удар. Все пак до нов гол така и не се стигна и по този начин играчите на Удинезе се поздравиха с успеха.