Рубин вкара само два на Партизан

Рубин победи Партизан с 2:0 в среща от груповата фаза на Лига Европа. Титуляр за гостите бе Иван Иванов, който остана на терена до края на мача, но не успя да помогне на своя тим да стигне поне до равенство. През цялата първа част домакините бяха доста по-активни и създадоха куп положения пред вратата на "гробарите", при едно от които дори останаха съмнения за игра с ръка в наказателното поле на Партизан.

Логичното все пак се случи минута преди края, когато Рубин поведе с хубав гол на Карадениз. Той се измъкна от защитата на сърбите и с далечен шут простреля вратаря - 1:0. Руснаците поведоха с 2:0 в 47-ата минута с гол на Рязанцев. След това те продължиха да нападат и спокойно можеха да вкарат още няколко попадения, но в крайна сметка резултатът остана непроменен.