Румънци затрудниха Интер, но нерадзурите се класират напред (видео)

Италианският гранд Интер доста трудно успя да се класира за групите на Лига Европа. "Нерадзурите" изненадващо завършиха 2:2 у дома в мач-реванш срещу румънския Васлуй, но с общ резултат 4:2 отстраниха съперника си.

Българският защитник на Васлуй Живко Миланов не игра за тима от северната ни съседка. Васлуй изненадващо поведе на "Джузепе Меаца" чрез гол от дузпа на Станку в 35-ата минута. Наказателният удар бе отсъден за нарушение на вратаря Кастелаци срещу играч на Васлуй. Родриго Паласио изравни резултата в 76-ата минута. Само три по-късно Варела отново  изведе румънците напред - 2:1. В добавеното време резервата Фреди Гуарин спаси Интер от загуба с много хубав гол и оформи крайния резултат.