Брага в групите на Шампионска лига след драма и дузпи в Италия (видео)

Брага се класира в групите на Шампионска лига след като елиминира Удинезе след изпълнения на дузпи. В редновното време двата тима завършиха при резултат 1:1. В 25-ата минута Армеро бе точен с глава и откри резултата в полза на домакините. Асистенцията за попадението бе да Диего Фабрини. След попаденито домакините продължиха с натиска и пропувнаха доста положения. В 41-ата минута Ди Натале пропусна да покачи преднината, а 3 минути по-късно Армеро можеше да се превърне в герой с втори гол в мача, но Бето направи чудесно спасяване с крак.

Малко след почивката Армеро направи доста сериозен пропуск. Португалският тим натисна и това даде резултат в 71-ата минута. Тогава влезлият като резерва Рубен Микаел успя да прати топката в мрежата и изравни - 1:1 и прати мача в продължения, в които нов гол така и не падна.

При наказателните удари единствено Майкосуел пропусна и по този начин прати Браха в групите на Шампионска лига.