Интер се доближи до групите на Лига Европа (видео)

Интер победи Васлуй с 2:0 в първи плейоф между двата тима за влизане в групите на Лига Европа. Цял мач за домакините от Румъния записа българския национал Живко Миланов.

Естебан Камбиасо откри резултата в 23-тата минута. Уесли Снайдер центрира от корнер, а Осман Н'Дойе изби, но право в краката на Камбиасо, който от границата на наказателното поле не остави никакви шансове на вратаря на румънците – 1:0.

В 73-тата минута падна второто попадение в тази среща. Снайдер пусна към Паласио, който, в наказателното поле на Васлуй, не пропусна да се разпише и по този начин да оформи крайния резултат.

С този успех черно-сините се доближават до групите на Лига Европа, но все пак ще трябва да бъдат предпазливи на реванша, който е на 30 август на "Джузепе Меаца".