Манолев с гол при победа на ПСВ, Апоел също с победа в група С

Българският национал Станислав Манолев вкара гол при победата с 2:1 на ПСВ Айндховен над гостуващия Рапид Букурещ. Защитникът се появи в игра в 70-ата минута и само пет по-късно откри резултата. В 79-ата пък Матавз затвърди успеха на тима си, вкарвайки за 2:0. Крайното 2:1 оформи Панку в последната минута на срещата.

PSV Eindhoven's Marcel Ritzmaier (R) Vies

След тази среща холандците затвърдиха първото си място и финишираха група "С" с 16 точки от шест мача. Румънският гранд пък остана на дъното с 3 т.

Legia Warsaw's Defender Jakub Rzezniczak (L) Challenges

В друга среща от групата Апоел Тел Авив победи с 2:0 гостуващия и отдавна класирал се за плейофите тим на Легия Варшава. Домакините от Тел Авив откриха резултата след половин час игра чрез Тоама. След още толкова Шиш получи втори жълт картон и остави тима си с човек по-малко. Това не се отрази кой знае колко на Апоел, които четвърт час преди последния съдийски сигнал затвърдиха трите си точки с попадение на Ядин.

Legia Warsaw's Defender Jakub Rzezniczak (R) Challenges

Играчите на Апоел приключват сезона си в Европа със 7 точки, докато Легия е с две повече и очаква своя съперник за плейофите.