Гласнер: Лесно можехме да спечелим този мач
Н. Гавазов
Мениджърът на Кристъл Палас, Оливър Гласнер, коментира равенството в мача от генералния етап на Лигата на конференциите с финландския КуПС (2:2).
"Резултатът не бе това, което искахме, и мисля, че лесно можехме да спечелим този мач. Единственото нещо, което не ми харесва, е, че Лийдс вече знае стартовия ни състав, защото само 11 играчи не започнаха – и никой няма да започне и в двата мача.
Загубихме структурата си за 10 минути, а след това бяхме наказани за две грешки. Но това може да се случи, особено с много млади играчи, но мисля, че играхме много добре през първото полувреме.
Голяма заслуга е на всеки играч, особено на възпитаниците на нашата академия. Мисля, че играха много добре. Видяхме, че не са свикнали да играят на това ниво, тъй като и четиримата започнаха да получават крампи в 60-ата минута, но мисля, че играха много добре.
Кристъл Палас завърши на 10-то място в общото класиране в Лигта на конференциите.
Сподели
