Моуриньо: Не се страхуваме от никого в Лига Европа

Старши -треньорът на Рома Жозе Моуриньо говори след мача от 6-ия кръг на груповата фаза на Лига Европа с Шериф (3:0) за емоциите си след третия гол на неговия отбор. В последната среща за римляните дебютира 19-годишният полузащитник Николо Писили, който отбеляза гол в първия си мач в 90+3-та минута и се разплака от радост.

"Когато Писили вкара, трябваше да избягам, за да не започна да плача. Не се страхуваме от никого в Лига Европа и несъмнено имаме необходимите качества да се борим за четвъртото място в Серия А“, заяви Моуриньо.

Рома завърши на второ място в група G с 13 точки и се класира за елиминациите на плейофите на Лига Европа. Там негов съперник ще бъде един от отборите, заели трето място в групата на Шампионската лига. Първи в групата на Рома стана Славия Прага, която събра 15 точки и се класира за 1/8-финалите.