ЦСКА 1948 игра добре, но ФКСБ ги отстрани

ФК ЦСКА 1948 изиграха добър мач в Букурещ, но отстъпиха с 2:3 на ФКСБ в среща-реванш от 2-ия предварителен кръг на Лига на конференциите. Така "червените" отпаднаха рано от надпреварата при дебютното си участие. Първата среща в София преди седмица също завърши с победа за "стеалистите" - 1:0.

Дамян Джокович откри резултата за домакините в 26-ата минута. Малко по-рано Миколеску удари и греда. Веднага след почивката Русев центрира отлично към наказателното поле, където Педриньо бе изпуснат от защитата и с глава направи 1:1.

ЦСКА 1948 дори направи пълен обрат в 68-ата минута. Центриране от фаул бе засечено от Даскалов и с помощта на гредата топката влезе за втори път във вратата на ФКСБ. Мачът отиваше в продължения, но в 82-ата минута Джокович вкара за 2:2, което изглежда сломи ЦСКА 1948. В края на мача Попеску вкара 3-ти гол за ФКСБ и така румънците продължават напред, докато отборът на Атанас Рибарски ще се съсредоточи върху изявите си в шампионата.