Пелегрини: Не всичко е завършило

Старши-треньорът на Бетис Мануел Пелегрини коментира загубата с 4:1 от Манчестър Юнайтед в първи мач от 1/8-финалите на Лига Европа.

"Борихме се добре през първото полувреме, но след това Антони отбеляза страхотен гол, а после падна и трети от корнер, който реши мача. Всичко приключи в тези пет минути. Юнайтед бе по-добрият отбор в края и можеше да отбележи още две-три попадения. Първото полувреме бе равностойно, но след двата гола в началото на втората част, вече не бяхме отборът, който обикновено сме.

В сблъсък от директните елиминации никога не може да се каже, че всичко е свършило още след първия мач. Винаги има шанс. Няма да е лесно, трябва да бъдем спокойни, за да излезем от тази ситуация. Изоставането ни е голямо, но ще дадем всичко от себе си в реванша", заяви Пелегрини.