Юве този път си свърши работата срещу Нант и продължава напред в Лига Европа

Ювентус се наложи при визитата си на Нант с класическото 3:0 в реванш от плейофния кръг на Лига Европа. Преди седмица в Торино те завършиха наравно 1:1 и така "Старата госпожа" продължава напред в турнира.

Тази вечер Юве бяха по-активни и заслужено се поздравиха с победата като гости. Резултатът бе открит още в 5-ата минута, след като Фаджоли отне и пусна към Анхел ди Мария, а аржентинецът с великолепен удар с левия крак откри резултата. Именно аржентинецът удвои преднината на своя тим в 20-ата минута от дузпа, отсъдена за игра с ръка на Никола Паола. Последният дори бе изгонен и това направи задачата на гостите още по-лесна.

Ди Мария стигна до своя хеттрик десетина минути преди края на срещата, с което оформи крайния резултат.