Тен Хаг: Мисля, че ние диктувахме играта

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Ерик тен Хаг коментира равенството с Барселона (2:2) в първи мач от 1/16-финалите на Лига Европа.

"Мисля, че ние диктувахме играта, с изключение на може би 15 минути през първото полувреме, когато имахме някои трудности – но иначе диктувахме играта и имахме много положения. Бях малко разочарован, че на полувремето бе 0:0, защото трябваше да отбележим и положенията, които те имаха, бяха създадени от нас.

Мисля, че стана страхотен мач, в който се срещнаха два атакуващи отбора. Мисля, че бе поне мач от Шампионска лига, така че наистина се насладих на играта. В крайна сметка срещата завърши при резултат 2: 2 и трябва да прекратим тази конфронтация на "Олд Трафорд“, заяви Тен Хаг.