Лацио ще върне парите на феновете от мача в Дания

Мидтиланд победи Лацио с 5:1 у дома в мач от 2-ия кръг на груповата фаза на Лига Европа. Затова римският клуб реши да компенсира цената на билетите за 225 фенове, които присъстваха на мача в Дания, съобщи пресслужбата на римляните в Туитър.

Припомняме, че домакините отбелязаха два гола в средата на първото полувреме. Първо го направи Паулиньо в 26-ата минута, а четири по-късно Сори Каба затвърди предимството на датчаните. В 52-ата минута Ивендър изпълни успешно 11-метров удар, с който резултатът стана разгромен. В 57-ата минута лидерът на Лацио Сергей Милинкович-Савич намали изоставането на тима си. В 67-ата минута Густав Исаксен отново увеличи головата разлика, а в 72-ата минута Ерик Святченко постави крайния резултат в срещата - съкрушителна победа за Мидтиланд с 5:1.