Ливърпул е четвъртият фаворит за спечелване на ЛЕ

След катастрофален старт в Шампионска лига, Ливърпул бе обявен за четвъртия фаворит за спечелване на втория по значимост европейски клубен турнир.

Ливърпул претърпя съкрушителна загуба с 4:1 като гост от Наполи във вторник след ужасно представяне през първото полувреме.

"Червените" изглеждаха много неубедително в останалите мачове от сезона, така че букмейкърите смятат, че тимът на Юрген Клоп може и да не излезе от група А, където освен Наполи, са още Аякс и Рейнджърс.

Според Daily Mail отделни букмейкъри оценяват вероятността Ливърпул да завърши трети в своя квартет, да се класира и да спечели Лига Европа на 6%.

Само Арсенал (12%), Манчестър Юнайтед (9%) и Интер (6%) имат по-големи шансове за спечелване на Лига Европа.