Лудогорец взе малък аванс преди реванша в Литва (видео)

Лудогорец победи с минималното 1:0 Жалгирис в първи мач от плейофите на Лигата на конференциите. Разградчани започнаха отлично мача, тъй като още във втората минута се стигна до автогол Иван Татомирович. До почивката последваха още ситуации за гол. Десподов на два пъти нацели греда.

След почивката нещата се промениха и играта бе изравнена. Гостите можеха да стигнат до изравняване, но Ренан Оливейра не успя да се разпише. Положения имаше и пред Лудогорец, но в крайна сметка резултатът остана непроменен. В добавеното време гостите останаха с човек по-малко на терена, но дори това не помогна на разградчани да стигнат до второ попадение.

Като цяло Лудогорец могат да съжаляват, че не се поздравиха с по-изразителен резултат. Така интригата остава и за реванша, който е след седмица.