Лестър и Рома оставиха интрига и за реванша (видео)

Лестър и Рома направиха доста интересен мач и завършиха наравно - 1:1 в първия полуфинал между двата тима в турнира Лига на Конференциите. По този начин нито един от двата тима не успя да вземе преднина на своята сметка и интригата остава за реванша.

Лоренцо Пелегрини даде аванс на своя тим в 15-ата минута, след като получи подаване от младия Никола Залевски. В 67-ата минута Адемола Луукман изравни след страхотен пробив и подаване на Харви Барнс.

В общи линии домакините бяха отборът, който бе по-активен и имаше повече положения, но защитата на "вълците" се справи добре и допусна само едно попадение.

Преди последния съдийски сигнал Руи Патрисио спаси удар на резервата Келеши Ихеаначо, а Каспер Шмайхел пък отрази изстрел на друга резерва - Серджо Оливейра.

Реваншът между двата тима е на 5-и май (четвъртък) от 22:00 часа.