Стана ясно как германските фенове са попаднали на "Камп Ноу"

Стана ясно как германските фенове са попаднали на

Барселона започна вътрешно разследване, за да разбере как 30 000 фенове на Айнтрахт са влезли на стадиона по време на четвъртфиналния мач от Лига Европа, съобщава  Marca.

Според източника, Барселона официално е предоставила 5000 билета на феновете на германския клуб. Останалите най-вероятно стигнаха до стадиона с помощта на туроператори, които са помогнали  на германските фенове да получат билети.

Отбелязва се, че самата Барселона е закъсняла с блокирането на продажбата на билети на феновете на Айнтрахт над нормата.

Освен това феновете на германския клуб са стигнали до стадиона благодарение на испанските търговци на билети, които купиха билети на касата и веднага ги препродадоха на германците за повече пари.

По-рано бе съобщено, че в знак на протест каталунските фенове са напуснали местата си по време на почивката на мача и се върнаха 10-20 минути след началото на второто полувреме. На мача присъстваха около 30 хиляди фенове на германския клуб.

Самият мач завърши с победа на Айнтрахт с резултат 3:2, а германският клуб стигна до полуфиналите на Лига Европа.