Звездната селекция на Сити елеминирана от Динамо Киев (видео)

Манчестър Сити победи Динамо Киев с 1:0 в осминафиналите на Лига Европа, но въпреки това гражданите отпадат от турнира, след като в първата среща ураинците се наложиха с резултат 2:0.

В двубоя на "Ийстландс" Сити организираха атака след атака. Първото по-сериозно положение бе още в 5-ата минута, когато Балотели пропусна от доста добра ситуация. Половин час по-късно италиянският нападател на Манчестър бе изгонен от съдията с директен червен картон, за груба игра срещу Горан Попов.

В 39-ата минута домакините откриха резултата с далечен удар на Коларов. До края на срещата англичаните имаха няколко добри възможности за втори гол. В 65-ата минута вратарят на гостите Шовковски се справи с силен удар на Давид Силва. По този начин скъпоструващи звезди на Манчестър Сити отпаднаха от турнира, в който продължава отбора на Динамо Киев.