ЦСКА с още едно поражение в ЛК

Зоря Луганск се наложи над ЦСКА с 2:0 в мач от четвъртия кръг на груповата фаза в Лига на конференциите. "Армейците" могат да съжаляват, тъй като не изиграха лош мач, но в самия край инкасираха две попадения.

През първата част Греъм Кери на два пъти обстрелва вратата на съперника, но без успех. В 57-ата минута Юга засече с глава центриране на Кери от фаул, но не уцели вратата. Малко след това отново Кери стреля, този път от фаул, но не нацели вратата.

След това Йомов пусна за Кайседо, който вкара, но голът бе отменен заради засада. Последваха пропуски на Йомов и резервата Баи.

При първата си по-добра атака домакините откриха резултата. В 87-ата минута Захеди наказа грешка на Лам и вкара за 1:0. "Червените" се втурнаха в атака в търсене на изравнителен гол, но в добавеното време при контраатака Зоря вкараха втори гол, дело на Сайадманеш.

Така ЦСКА няма шанс за излизане от своята група и оставащите два мача ще бъдат протоколни за тях.