Цървена звезда си тръгна с трите точки от Разград (видео)

Лудогорец инкасира първа загуба в груповата фаза на Лига Европа. Разградчани загубиха у дома с 0:1 срещу Цървена звезда в интересен двубой. Гостите от сърбия бяха без 4-ма от основните си футболисти, които не пътуваха до България заради коронавирус.

В 64-ата минута падна единственото попадение. Центриране оляво намери резервата Милан Павков в наказателното поле. Нападателят не отигра добре и прати кълбото назад към границата на полето, където обаче беше Гелор Канга, който с мощен шут разстреля Кахлина - 0:1. Иначе през първата част бе скучно, а след попадението стана малко по-интересно.

Малко след гола се стгина до силен шут от дистанция на Текпетей, който разтресе горната греда на сърбите. В 76-ата минута разградчани останаха с човек по-малко. Сисиньо си изкара втори жълт картон и остави тима си с човек по-малко.

В 80-ата минута се откри отлична възможност пред Мавис Чибота, който се оказа очи в очи с Попович. Крилото прати топката покрай стража, но кълбото премина само на няколко сантиметра от гредата. До края до нов гол така и не се стигна и така Лудогорец остава само с една точка на сметката си.