Спартак Москва излъга Наполи, Лестър също със загуба

Наполи загуби от Спартак Москва с 2:3 в среща от груповата фаза на Лига Европа. Двубоят бе втори и за двата тима от тази част на надпреварата. Срещата в Италия бе доста интересна и предложи драма като гостите реализираха пълен обрат.

Емлас откри за Наполи още в началните секунди на мача, но Руи остави състава на домакините с човек по-малко в 29-ата минута заради червен картон. Гостите изравниха в 55-ата минута чрез Промес. В 81-ата минута Игнатов направи 1:2, а Кофрие бе изгонен за руснаците в 87-ата минута. Отново Промес подпечата успеха на Спартак в 90-ата минута, а Осимен само намали в добавеното време.

От два мача Наполи има едва 1 точка и се намира на третото място в групата. Легия е лидер с пълен актив, а Лестър е последен с 1 точка.

В другия мач от групата Легия победи Лестър у дома с 1:0. Мадатов вкара единствения гол, който падна след половин час игра.