Арис и Ман Сити оставиха всичко за реванша (видео)

Мачът от 1/16 финалите на турнира Лига Европа между гръцкия Арис и английския Манчестър Сити в Солун завърши без победител при резултат 0:0. През първото полувреме липсваха остри и ефективни голови положения пред двете врати. Арис изигра своя 49-ти мач европейските клубни турнири, но въпреки това гърците не очароваха с изявите си.

По-добрият отбор на терена определено бе Манчестър, но и "небесно-сините" не рискуваха много в срещата. И двата отбора бяха добре затворени и трудно нападателите стигаха до голови ситуации. Едно от по-сериозните положения бе пред Джеко в 70-ата минута, но мощния му изтрел не попадна в мрежата на домакините.

В последните минути пред Ричардс също се откри добра възможност, но до попадение така и не се стигна. Двубоят ще се запомни с коректната игра и само един жълт картон, показан на Дзеко в 77-ата минута. Така двата отбора оставят всичко да се реши на реванша в Манчестър.