Рейнджърс и Виляреал си направиха лесни реваншите (видео)

Глазгоу Рейнджърс постигна никак не лош турнирен резултат, след като се добра до равенство 1:1 при визитата си на Славия Прага от 1/8-финалите в Лига Европа. Хората на Стивън Джерард имат голямата амбиция да продължат с купите, като със сигурност ще се опитат да се представят по-добре на реванша.

Днес чехите поведоха още в 7-ата минута чрез Николае Станчиу, но в 36-ата минута Филип Хеландер възстанови равенството, което се запази и до края на двубоя.

В друг интересен мач Виляреал се наложи с 2:0 като гост на Динамо Киев. Торес откри резултата след половин час игра, а в 52-ата минута Албиол оформи крайния резултат. Така "Жълтата подводница" направи важна крачка към следващата фаза на надпреварата.