Наполи победи Гранада, но е аут от Лига Европа (видео)

Наполи се наложи над Гранада с 2:1 на стадион "Диего Армандо Марадона" в мач реванш от 1/16-финалите на Лига Европа. Така испанците продължават напред, след като преди седмица се наложиха с 2:0 над неаполитанци.

Иначе днес Пьотър Жиелински се разписа още в третата минута и така Наполи даде сериозна заявка за краен успех от двата мача.

Анхел Монторо обаче изравни в 25-ата минута, засичайки с глава центриране на Фулкие Димитри Фулкие  и до голяма степен сложи точка на спора.

Фабиан Руис отново даде преднина на домакините в 59-ата минута, завършвайки успешно добра контра на домакините. В 70-ата Тиемуе Бакайоко  прати кълбото във вратата на съперника, но голът не бе зачетен, заради нарушение в атака. До края Наполи бе отборът, който търсеше нов гол гол, но испанците се защитаваха добре и не допуснаха повече попадения в своята врата.