Джерард: Чакам да се възстанови пулса ми

Мениджърът на шотландския Рейнджърс Стивън Джерард коментира резултата 4:3 от мача с Антверпен от 1/16-финалите на Лига Европа, в който играчите му грабнаха победата в 90-ата минута .

"Само чакам пулсът ми да се възстанови! Беше фантастична игра за неутралните фенове и съм сигурен, че много хора я харесаха, но от гледна точка на треньора със сигурност има много за анализ. Тази вечер изобщо не играхме в защита, от което следват три допуснати гола. Това ни се случва за втори път на това ниво и това подсказва, че имаме много работа по отношение на организирането на играта. Но чуйте, в Европа е много трудно да спечелите гостуване. Това се доказва от опита на други отбори от Шотландия.

Мисля, че през тези 90 минути на терена абсолютно заслужено спечелихме и дори можехме да вкараме още няколко гола “, заяви Джерард.