Моуриньо: Играхме амбициозно

Мениджърът на Тотнъм Жозе Моуриньо коментира победата в първия мач от 1/16-финалите на Лига Европа с Волфсберг (4: 1). Срещата -реванш ще се състои на 24 февруари.

"Трябваше да играем амбициозно и го направихме. Резултатът на почивката трябваше да е по-голям от 3: 0. През второто полувреме сгрешихме и дадохме надежда на съперника. Имаше известни прилики с мача срещу Евертън. Ако контролирате играта и сгрешите, противникът оживява и ситуацията може да се промени. В този случай тя не се е променила. Но резултатът лесно можеше да стане 3: 2.

Контролирахме добре играта и създадохме много шансове. Мисля, че последният гол на практика сложи край на тази конфронтация. Победата с 4: 1 на гости е много добър резултат. Не мисля, че тази победа е невероятна. Това е просто добра победа, която оставя положителни емоции. Полетът за вкъщи няма да бъде такъв, какъвто би бил, ако беше победен. Същото се отнася и за утрешната тренировка", заяви Моуриньо.