Гатузо: Играчите на Наполи помислиха, че са дошли на разходка

Старши -треньорът на Наполи Дженаро Гатузо призна, че е вбесен от играта на отбора си в мача от 3-ия кръг на груповата фаза на Лига Европа с хърватския Риека. Срещата завърши при резултат 2: 1 в полза на Наполи.

"Няма такова нещо като обикновен мач. Не забравяйте, че Реал Сосиедад вкара победния гол срещу Риека в 93-ата минута. Знаех, че противникът ще седне дълбоко и ще изчака шанс за контраатака. Въпреки това, по някаква причина подобна игра ни изненада.

Може би нашите играчи си мислеха, че са тук на разходка. Бях бесен по време на почивката. Играхме по-добре през второто полувреме. Но такива грешки не трябва да се допускат, просто не може да се правят.

Колко се ядосах? Мислех, че вената ми ще се пръсне! Не играхме достатъчно добре", заяви Гатузо.