Волфсбург размаза Херенвеен

А. Франгов

Волфсбург буквално размаза с 5:1 гостите от Херенвеен като домакин в мач от Група Е за Купата на УЕФА.

В другата среща от групата Милан приема Брага на ст."Сан Сиро", а Портсмут почива.

Изненадващо Вейринен откри резултата за гостите в 31-та минута. 8 минути по-късно, обаче, „вълците" вече бяха обърнали резултата. Босненецът Дзеко изравни в 31-та, а в 39-та Графите направи резултата 2:1.

Така двата отбора се оттеглиха при 2:1 и по нищо по не си личеше бъдещият разгром на Волфсбург.

Другият босненец в състава на Волфсбург Мишимович вкара за 3:1. а сънародника му Дзеко направи разгрома пълен - 4:1.

Ячек Кржиновек уформи крайното 5:1 в 71-та минута.

ВОЛФСБУРГ - ХЕРЕНВЕЕН 5:1