ЦСКА Москва се справи с домакина Фейенорд

А. Франгов

Отборът на ЦСКА (Москва) победи с 3:1 като гост Фейенорд в Ротердам.

Гостите откриха още в 13-та минута с гол на Валерий Березутский, след като засече центриране на Юрий Жирков.

Бившата звезда на Барселона Джовани Ван Бронкхорст обаче изравни в 29-та след перфектна акция на двойно подаване с Рой Макай.

В герой за ЦСКА се превърна бразилецът Вагнер Лав. Той отбеляза в 40-та за 2:1 и уформи резултата в 81-та минута.

Една минута след третото попадение на ЦСКА Алдонин получи червен картон. Въпреки численото си превъзходтсво футболистите на Фейенорд не успяха да стигнат до нов гол и така ЦСКА взе трите точки от Ротердам.

Така ЦСКА Москва вече има две победи в Група Н, а Фейенорд - две загуби.

Фейенорд - ЦСКА (М) 1:3