Емери: Арсенал е първи в групата

Мениджърът на  Арсенал Унай Емери коментира поражението с 2:1 в мача от 5-ия кръг на груповата фаза на Лига Европа с Айнтрахт.

"Претърпяхме поражение, но що се отнася до Лига Европа - има последен мач, за да изпълним  задачата си. През първото полувреме Арсенал показа прогрес и имаше много възможности да вкара, но не ги използва.

В началото на второто полувреме се получи добре, но след това загубихме контрол за четвърт час и не успяхме да променим резултата. Отборът се опита да компенсира, но не създаде очевидни възможности за гол.

Настроен съм позитивно, но в същото време реалистично. Загубихме от добър противник. Отборът прибави в сравнение с предишния мач, а ние все още сме първите в групата. Остава възможност за класиране за плейофите, въпреки че пропуснахме да го направим още сега", заяви Емери.