Лудогорец с втора поредна впечатляваща победа в ЛЕ

Лудогорец записа втора поредна впечатляваща победа в Група "Н" на Лига Европа. След като в първия си мач разградчани разбиха с 5:1 като домакин ЦСКА Москва, тази вечер хората на Станислав Генчев се наложиха с класическото 3:0 при визитата си на Ференцварош в Будапеща.

Освен това тимът от Разград игра цяло полувреме с човек по-малко, след като Драгош Григоре получи два жълти картона малко преди почивката.

Иначе Джоди Лукоки откри резултата с ранен гол. След няма и минута игра Антон Недялков центрира добре към голмайстора, който успя да даде аванс на българския тим. Вторият гол падна пет минути преди почивкатa. Рафаел Форстър се нагърби с изпълнението на един пряк свободен удар от 30 метра. Централният бранител изпрати истински снаряд към вратата на Дибус, който просто изгледа топката как влиза в горния десен ъгъл на вратата.

В 64-ата минута Лудогорец стигна до трети гол. При едно центриране от ъглов удар Форстър засече топката с глава и я прати за трети път във вратата на унгарците, фиксирайки крайния резултат.