Уулвс победи Торино като гост

Уулвърхемптън постигна пета поредна победа в квалификациите на Лига Европа, побеждавайки Торино  в първия мач от плейофния кръг с 3:2.

Именно вълците откриха резултата в този двубой благодарение на автогол  на Бремер малко преди почивката. През второто полувреме отборите се разписаха по два пъти, а победата остана при колектива на  Нуно Ешпирито Санто.

Освен автогола, за гостите вкараха  за "Улвърхемптън“ тази вечер вкараха Диого  Жота и Раул Хименес. Победата можеше да бъде още по-изразителна, ако не бе дузпата, направена  от Рубен Винагре в 89-ата минута.

Въпреки това "вълците" все пак спечелиха и направиха голяма крачка към груповата фаза на Лига Европа. Сега всичко ще бъде решено за тях във втория мач с Торино след седмица.