ЦСКА и Зоря оставиха интригата за реванша

ЦСКА и Зоря завършиха 1:1 в първи мач от третия предварителен кръг на Лига Европа. "Армейците" изиграха добър мач, но в крайна сметка не успяха да се поздравят с победа. Резултатът откри Евандро в 13-ата минута. Той се разписа след страхотно подаване на Малинов.

В края на първата част украинците изравниха чрез Юрченко, който бе точен от дузпа, отсъдена за игра с ръка на Албентоса. Решението на рефера, както и още 3-4 други негови отсъждания, не се харесаха на феновете на червените, които на няколко пъти скандираха "Мафия", включително и веднага след края на последния съдийски сигнал.

След почивката ЦСКА бе по-добрият тим и на два пъти бе много близо до втори гол, но Соу и Тиаго нямаха късмет. Така двата тима ще решат спора на реванша.