Сари: Челси бе готов за тежък мач

Мениджърът  на Челси Маурицио Сари коментира победата с 1:0 над Славия Прага в първи мач от 1/4 -финалите на Лига Европа.

"Доволен съм от резултата и играта, която успях да покажа. Днес успяхме да се справим с трудностите в хода на мача и да спечелим, което не винаги бе възможно преди. По-рано, в трудна ситуация, веднага пропуснахме. Днес успяхме да оцелеем и да запазим вратата  си непокътната.

Бяхме готови за това, че ще имаме тежък мач. Срещу нас имаше физически силен и агресивен противник, така че те знаеха, че ще се сблъскаме с трудности. Те уверено се справиха с атаките на противника и успяха да играят по-добре през второто полувреме.

Азар? Оставих го резерва, защото бях готов за един труден мач и за това, че ще се нуждаем от неговата помощ. Бих предпочел да не го използвам, ако бяхме вкарали през първото полувреме", заяви Сари.