Айнтрахт Франкфурт и Интер оставиха всичко най-интересно за реванша (видео)

Айнтрахт Франкфурт и Интер не излъчиха победител и завършиха 0:0 пред препълнените до краен предел трибуни на "Комерцбанк-Арена" в първи двубой от 1/8-финалите в Лига Европа.

"Нерадзурите" могат повече да съжаляват, че не стигнаха до така важния гол на чужд терен, тъй като пропуснаха дузпа. Тази интересна ситуация се случи в 21-вата минута, когато реферът прецени, че Желсон Фернандес е фаулирал Лаутаро Мартинес в наказателното поле. На този етап в турнира обаче няма ВАР и положението бе повече от спорно.

Зад бялата точка застана Брозович, след като преди това отказа да предостави изпълнението на Перишич. Вратарят Кевин Трап обаче отрази изстрела му от бялата точка.

Домакините имаха основателни претенции за наказателен удар и в тяхна полза в 53-ата минута, но съдията не ги уважи. В крайна сметка всичко най-интересно ще се случи на реванша в Милано.